Fëmijët e Amit dhe Ermalit me gjyshërit, tre breza në një foto

0 0

Moderatorja Amarda Toska dhe komediani Ermal Mamaqi shfaqen në foton e rrallë familare.

Fill pas festave të fundvitit, në një postim në profilin e saj në Instagram, moderatorja dhe pronarja e “Ami Event” zbulon detaje nga dreka familjare ku duken të mbledhur së bashku me prindërit e tyre.

Krahas fotos se publikuar, moderatorja shkruan “Familja” ndërsa djali i saj, Joel duket më entuziasti në këtë drekë.

Lexo më shumë: Ermal Mamaqi e merr djalin me vete në punë: Regjisori i ri i talentuar


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X