Fatmira Breçani: Kam qenë gati të lë karrierën për familjen

0 0

Pas rrëfimit të djeshëm të Aurela Gaçes në emisionin “E ardhmja është vajzë”, edhe legjenda e muzikës së veriut Fatmira Breçani tha se historia e saj është e ngjashme me atë të Aurelës, e të shumë artistëve të tjerë që u është dashur të sakrifikojnë kohën me familjen për të qenë në skenë.

“E mbaj mend si sot momentin kur më është dashur të shkoj larg dhe ta le djalin tim 7 muajsh në gjumë. Më shumë kam qarë në atë periudhë se sa kam kënduar për publikun. Por ne pastaj u mësuam me atë stil jetese dhe të gjitha sakrificat i bëmë për fëmijët tanë”, u shpreh Fatmira Breçani.

Në rrëfimin e saj të sinqertë, ajo tha gjithashtu se ka pasur edhe momente kur ka menduar ta braktisë karrierën për familjen, por fatmirësisht diçka e tillë nuk ka ndodhur dhe ajo ia ka dalë të mbajë për shumë vite suksesin në skenë e në familje.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X