Fatma Methasani shpjegon shtatzaninë me një foto

0 0

Pak ditë më parë moderatorja e njohur Fatma Methasani publikoi lajmin se është në piitje të ëmbël. Ajo nuk dha detaje lidhur me gjininë e fëmijës, apo se në cilin muaj të shtatzanisë është.

Ndërsa sot, përmes një fotoje ajo na tregon se si është të jesh shtatzanë dhe në punë njëkohësisht. Me një foto e ulur në kollukun e punës, me duart në bark, dhe ku duket disi e lodhur, ajo  përshkruan disa ndjesi së bashku që po përpjeton gjatë këtij fillim sezoni të ri dhe gjatë pritjes së saj të ëmbël.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X