Familjes mbretërore do i shtohet një anëtar i ri, konfirmohet shtatzania

0 0

Jeta e çiftit më të ri mbretëror Meghan Markle dhe princit Harry ka qenë gjithnjë në sytë e publikut të gjerë, që nga vendimi i tyre për t’u fejuar.

Duke ndjekur hap pas hapi ecurinë e kësaj marrëdhënieje, ecila bëhej edhe më interesante për shkak të dallimeve të mëdha mes dy të dashuruarve, interesi më i madh i momentit është të mësohet se kur dukesha e Sussex do të lindë pasardhësin e famlijes mbretërore.

meghan dhe harry

Në dasmën e princeshës Eugenia, sërish vëmendja ishte tek Meghan. U aludua shumë për një shtatzani të mundshme, pasi Meghan për asnjë moment nuk e hoqi pallton e saj, sikur të ishte duke e mbuluar këtë fakt. Megjtihatë gjithçka mbetej në nivelin e dyshimit, derisa më në fund lajmi është konfirmuar zyrtarisht nga burimet e mbretërisë.

Po! Meghan dhe Harry do të bëhen prindër.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Instagramit, kur përmes një postimi është dhënë lajmi i mrekullueshëm dhe është falënderuar publiku për vëmendjen dhe dashamirësinë e treguar ndaj çiftit të ri.

1


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X