“Falenderues për gjithçka kemi”, Amarda prek me dedikimin e ëmbël

0 0

Moderatorja Amarda Toska e cila prej pak kohësh i është rikthyer botës së ekranit nuk di si të çmallet me vogëlushet e saj sapo kthehet në shtëpi. Në një postim në Instagram ajo zbulon momentet kur ajo rikthehet në shtëpi dhe shikon gjithë ëmbëlsi fëmijët e saj, djalin dhe vajzën. Në fotot e publikuara ajo jep edhe një mesazh të ëmbël.
“Të jemi falenderues për gjithçka kemi”- shkruan ajo.


Pak ditë më parë, në naten e ndërrimit të viteve, Amarda Toska së bashku me bashkëshortin e saj komedianin Ermal Mamaqi u shfaqën në Top Channel, si pjesë e spektaklit të humorit ‘Portokalli’.

Lexo më shumëSi e kalon ditën e parë të vitit familja e Amit dhe Ermalit/VIDEO


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Të don nana dhe babi...

Zëri, vogëlushi i Gjikos dhe Elitës feston sot ditëlindjen e ti jtë parë. Ka qenë moderatorja Elita Rudi që ka njoftuar ndjesit për ditën e shënuar të familjes përmes një...

A janë vërtet më të...

Fëmijët e vetëm janë të llastuar? Mjaft më me paragjykime dhe stereotipe Shpesh fëmijët e vetëm mbahen si të llastuar, egoistë, të vetëm dhe dëshpërimisht të paaftë. Fëmijët e vetëm...

Djali i këngëtares mendon se...

Askush më shumë se vetë fëmija juaj nuk mund t'ju mbajë të përulur. Carrie Underwood mund të jetë një këngëtare me famë botërore mahnitëse dhe jashtëzakonisht e talentuar, por për...

Foshnjat prematurë 100 herë më...

Bebet e parakohshme rrezikojnë deri në 100 herë më shumë të preken nga shumë sëmundje sesa foshnjat që kanë lindur brenda datës së plotë. Ja pse: Foshnjat e parakohshme kanë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X