“Faleminderit që më zgjodhe të jem nëna jote”, Emina uron vajzën për ditëlindje/ FOTO

0 0

Vajza e vogël e modeles shqiptare Emina Cunmulaj bën sot 1 vjeçe dhe ajo e ka uruar me fjalët më të bukura e të ndjera në rrjetet e saj sociale.

“Vogëlushja ime është një vjeçe. Gëzuar Ditëlindjen MiaSoraya. Nuk mund ta besoj që më zgjodhe mua të jem nëna jote. Sa me fat mund të jetë një nënë”, – janë fjalët që i kanë dalë Eminës nga zemra për të uruar ditëlindjen e së bijës.

Emina ka dy vajza, më e madhja Ella dhe e vogla Mia.

 

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X