“Faleminderit për punën e vështirë të të qenit mami”, modelja i bën dedikimin nënës/ FOTO

0 0

Nëna është padyshim një nga njerëzit më të rëndësishëm për këdo dhe sado kohë të kalojë, lidhja me të vetëm sa forcohet dhe arrijmë të kuptojmë më mirë sakrificën dhe dhembshurinë e kësaj figure.

Kështu ka ndodhur edhe me modelen Afrona Dika, bashkëshorten e këngëtarit Blero,  e cila sot uron nënën për ditëlindje duke e falënderuar e vlerësuar për gjithçka ka bërë për të.

“Mami, e shtrenjta ime…gëzuar ditëlindjen! ❤️Të uroj edhe 100 vite të tjera, të lumtura, të mbushura plot dashuri, fat, e mbarësi.Çdo kush që të njeh nga afër, i njeh virtytet tua të larta që ke. Je njeriu më i dashur, më human dhe me zemrën më të madhe që unë njoh.Faleminderit për punën tënde të palodhur e përkushtimin e pamasë në punën më të vështirë: Të qenit mami❤️Të dua shumë shoqja ime, motra ime, Mami❤”, – shkruan Afrona për të ëmën.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Lufto si vajzë”, Lori Hoxha...

Protestës me kauzën “Për fëmijërinë e vjedhur” i janë bashkuar shumë personazhe të famshëm. Blogerja e njohur Lori Hoxha ishte pjesë e marshimit ditën e djeshme, së bashku me motrën...

Në pritje të ëmbël, Olta...

Aktorja Olta Gixhari prej disa kohësh ndodhet në Spanjë, duke përjetuar periudhën më të bukur të jetës, atë të pritjes së fëmijës së parë. Sigurisht që një ndryshim i tillë...

Fatma Hxhialiu thirrje ministrisë së...

Emrat e njohur të medias dhe artit që iu bashkuan dje protestës kundër abuzimit sekusal me të mitur ishin të shumtë. Ata shfrytëzuan këtë organizim dhe hapësirat televizive për të...

Klea Huta nuk po duron...

Moderatoren Klea Huta dhe muzikantin Elgit Doda vetëm pak ditë e ndajnë nag ardhja në ejtë e fëmijës së tyre të parë. Mirëpo muajin e nëntë të pritjes së ëmbël, Klea...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X