Ermal Mamaqi e merr djalin me vete në punë: Regjisori i ri i talentuar

0 0

Është një nga moderatorët dhe aktorët më të ndjekur dhe më të pëlqyer në Shqipëri, por me sa duket di të jetë edhe baba shumë frymëzues.

Ermal Mamaqi duket se kalon shumë kohë me të birin, Joelin, I cili tashmë është 6 vjeç.

Së fundmi, aktori I humorit ka publikuar në Instagram disa foto ku shfaqet Joeli duke parë nga objektivi i kamerës, ndërkohë që modeatori xhironte një reklamë për emisionin.

‘Duke xhiruar reklama me këtë regjisorin e ri të talentuar!’, shkruan Ermali.

Mesa duket aktori e merr me vete të birin në punë, dhe mediat kane aluduar se ai do te ndjeke rrugen e prinderve.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X