loading

Ermal Fejzullahu baba për herë të katërt, e motra zbulon gjininë e bebes

0 0

Këngëtari Ermal Fejzullahu e ka deklaruar gjithmonë se dëshiron të ketë shumë fëmijë dhe duket se nuk është duke humbur kohë.

Së shpejti ai do të bëhet baba për herë të katërt, pasi bashkëshortja e tij Ariana është në tremujorin e tretë të shtatzënisë.

Çifti janë duke shijuar këtë pritje të ëmbël, ndërsa Ariana nuk heziton që të publikojë fotografi të ndryshme, duke e shfaqur barkun e rrumbullksuar.

Dhe kur askush nuk e dinte akoma  gjininë e foshnjës, një koment i bërë nga motra e Ermalit, në njëren prej fotove të publikuara ditë më parë nga Ariana, lë të kuptohet se çifti së shpejti do të bëhen edhe me një vajzë.

‘’Dy të bukurat e mia’, është komenti i Bulzës, motrës së këngëtarit.

Kujtojmë se, Ariana dhe Ermali janë prindër të një djali dhe dy vjazave.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Fatma  Haxhialiu: Është fatale kur...

Gazetarja Fatma Haxhialiu gjithmonë është dalluar si një figurë publike që ngre zërin për ato që i duken fenomene negative në shoqërinë tonë. Jo rrallëherë ajo ka vënë theksin e...

Çiljeta: E kam pasur djalin...

Mbrëmjen e djeshme, në emsionin "Shiko kush luan", ndër shumë personazhe të tjerë ka qenë e ftuar edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga. Në një pjesë të lojës asaj i kanë dejtuar...

Estela Ujka flet për dhunën...

Blogerja e njohur dhe gjithmonë e buzëqeshur Estela Ujka ka folur në një shfaqje të organizuar nga ORAT, një rrjet për fuqizmin e grave dhe vajzave në Shqipëri, të mbajtur...

U bë nënë për herë...

Në muajin prill të këtij viti, ish-Missi Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë në moshën 41-vjeçare. Pasditen e djeshme Diellza ka rrëfyer se vajzën e kanë quajtur...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X