Erisa Xhixho tregon kur e ka puthur i biri për herë të parë/ VIDEO

0 0

Në vazhdën e diskutimeve për fëmijët e familjen, e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho ka treguar diçka në lidhje me të birin, që e ka gëzuar pa masë.

Ajo rrëfeu se vogëlushin e ka vënë gjithmonë vetë në gjumë, por ka vënë re që ai kurrë nuk e puthte, madje bezdisej nga puthjet e kujtdo dhe fshinte faqen.

Për Erisën, kjo ishte diçka që duhej ndryshuar dhe ndjente detyrimin t’i jepte të birit shumëfish dashuri që ai të mësohej ta kthente, për t’u bërë një individ i lirshëm, pa steriotipe dhe të mos ishte i ngurtë për faktin se është djalë.

Dhe pak ditë më parë, vogëlushi e kishte puthur për herë të parë në moshën tre vjeçare dhe i kishte thënë “të kam xhan”.

“Aty vdiqa fare”, tregon me emocion Erisa.

https://www.youtube.com/watch?v=oL-MJdyaMOI


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X