“Erdhi bebushja”, reagimi i Ledrit kur Sara i thotë se është gati të lindë

0 0

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe vogëlushja e tyre pritet të vijë në jetë nga momenti në moment.

Sara ka vendosur t’i bëjë një “rreng” Ledrit, duek e bërë të besojë se momenti i lindjes ka ardhur. Ajo ka hedhur pak ujë te bluza duke supozuar se shtatzanisë i erdhi fundi.

Pas kësaj, ka thirrur Ledrin, i cili duket mjaft i emocionuar në video dhe pa ditur se ç’të bëjë.

Reperi ka filluar ta qetësojë Sarën me fjalë të bukura dhe përqafime dhe pse ankthi tek ai është i dukshëm.

Ai kërkon të telefonojë të ëmën e Sarës dhe e pyet parnteren se çfarë duhet të bëjë në atë moment.

Në fund, kur kuptoi se ishte e gjitha një lojë e organizuar nga Sara, ai është përlotur dhe emocionet kanë mbizotëruar momentin.

https://www.instagram.com/p/CH_ILsoqaZe/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X