Eni Vasili në pritje të dy vajzave, kryeministri Rama i zbulon “sekretin”

0 0

Pak ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se moderatorja dhe gazetarja Eni Vasili është në pritje të ëmbël, madje u publokua edhe një foto e saj ku dukej barku i rrumbullakosur. E megjithë zhurmën mediatike që bëri ky lajm, nga vetë gazetarja nuk pati asnjë konfirmim, asnjë reagim. Heshtja e saj zgjati deri mbrëmjen e djeshme, kur në program ishte i ftuar kryeministri i vendit, Edi Rama.

Ende pa nisur intervista, kryeministri përfitoi nga rasti për të uruar moderatoren, duke zbuluar se ajo është në pritje të dy vajzave.

Edi Rama: Më vjen shumë mirë të të shoh nga afër dhe të të uroja për pritjen.

Eni Vasili: Faleminderit!

Edi Rama: Të pata shumë zili kur dëgjova që ke dy dhe kur dëgjova që i ke vajza.

Eni Vasili: E vërtetë.

Edi Rama: Çdo të mirë dhe vetëm të mira!

Eni Vasili: Faleminderit shumë!

Eni Vasili: E ka konfirmuara paparazzi i Panoramës, por është e vërtetë.

Edi Rama: Kjo nuk është një gënjeshtër e 1 prillit.

Eni Vasili: Jo! Dhe jam shumë e lumtur për këtë. Faleminderit për urimet!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X