Emina Cunmulaj në pritje të fëmijës së tretë, zbulon gjininë/FOTO

0 0

Modelja shqiptare e njohur në gjithë botën. Emina Cunmulaj është në pritje të fëmijës së saj. Lajmin e ka bërë publik ajo vetë, përmes një postimi në Instagram, ku ka postuar një foto me dy vajzat e saj. Të trija janë me rroba banje dhe ndërkohë Eminës i duket barku i rrumbullakosur.

Njëkohësisht me lajmin e shatztanisë, modelja ka zbuluar edhe gjininë e bebit.

“Një djalë i vogël është rrugës dhe ne jemi të gjithë shumë të emocionuar”, -ka shkruar ajo, ndërsa në rrobat  saj dhe të vajzave, janë shkruar frazat që formojnë fjalinë: “Mezi presim të takojmë vëllain tonë të vogël”.

Vajzat e Eminës janë përkatësisht 5 dhe 3 vjeçe.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X