Emër i fuqishëm në muzikë, Tayna tregon “dobësinë” e saj/ FOTO

0 0

Këngëtarja e muzikës rep Tyna është nga më të përfolurat e më të ndjekurat e showbizit të sotëm dhe një nga emrat më të fuqishëm të tregut muzikor.

Megjithatë, në strehëzën e ngrohtë familjare, ajo mbetet vajza e vogël e mamit dhe babit dhe këtë gjë e dëshmon me postime herë pas here në rrjetet e saj sociale.

Në çdo gëzim familjar, Tayna e ka të pamundur të mos publikojë një foto me personat e saj të dashur, të ëmën dhe të atin.

I ati i saj ka festuar dje ditëlindjen dhe vajza e vetme Tayna i ka bërë një urim të veçantë, duke zgjedhur fjalë të ndjera zemre.

“Gëzuar ditëlindjen babi! Jam shumë mirënjohëse edhe e lumtur që t’kam! Të duam!”- shkruan ajo në foton me dy prindërit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X