Elita poston foton e ëmbël: Zëri njësoj si i ati Gjiko

0 0

Që kur ka qenë shumë i vogël, moderatorja nga Kosova Elita Rudi na ka njohur me djalin e saj Zërin përmes rrjeteve sociale. Këtë herë ajo na ka njohur me një cilësi të të birit, që sipas Elitës e ka marrë nga i ati. Elita tregon se i biri Zëri është një fëmijë super energjik, njësoj si babai i tij Gjiko.

“Zëri i urtë vetem kur flen se osht super energjik si energjiko  @gjikotheflyboy #3months#dalananes“, ka shkruar Elita.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X