Efektet e mëmësisë, dalja e mbetur në tentativë e spikeres Frensi Muça/ FOTO

0 0

Të gjitha ato që e kanë provuar ndjesinë e mëmësisë e dinë shumë mirë sesi ndryshojnë prioritetet dhe gjithë jeta pasi vjen fëmija.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me spikeren Frensi Muça, e cila pak kohë më parë është bërë nënë. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një espiod nga mbrëmja e së shtunës, tashmë si nënë e një vogëlusheje.

Frensi tregon sesi u bë gati për të dalë në mbrëmje dhe kohën e gjatë që i mori përgatitja për vete dhe për të bijën. Pas 3 orësh përgatitje, kur më në fund mendoi se ishin gati, ajo kuptoi se në të vërtetë çka  i nevojitej më tepër ishin disa orë gjumë dhe si përfundim vendosi të mos dalë.

Sa prej jush e kanë gjetur veten në të njëjtën situatë?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

11 emra për vajza dhe...

Pavarësisht se me cilën periudhë përkon shtatzania juaj, është gjithmonë e rëndësishme të ndaleni dhe të vlerësoni bekimet në jetën tuaj. Dhe kjo mund të nënkuptojë edhe emrin që do...

E vërteton edhe shkenca, ka...

Ke fjetur vetëm pesë orë gjumë. Vogëlushja jote po të tërheq nga pizhamat, duke u përpjekur të nxjerrë nga shtrati. Pranë teje, partneri yt është i qetë në gjumë. Ti...

Tri arsye përse lindja e...

Ndërsa fillova tremujorin tim të tretë të shtatzanisë, unë dhe burri im u zhvendosëm për arsye të punës së bashkëshortit tim. Kur mësova për herë të parë se isha shtatzanë,...

Mos diskreditoni kurrë një nënë....

Autumn Benjamin është një nënë e re, e cila përmes një fotoje vetëm dy ditë pas lindjes, ndan me të gjithë këndvështrimin e saj për mëmësinë dhe mbi të gjitha...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X