“E vetmja gjë që ka rëndësi”, dedikimi i Tunës/ FOTO

0 0

Këngëtarja nga Shkupi shumë e dashur për publikun, Altuna Sejdi prej disa ditësh po kalon ditë shumë të bukura pushimi me të birin e saj Tian.

Ditë pas dite ajo na mban të përditësuar me vendet që vizitojnë, aktivitetet që kryejnë dhe gjithçka të re që i mëson e prezanton të birit.

Në pjesën dërrmuese të postimeve kemi parë të birin ose vendet ku ndodhen, ndërsa sot Tuna ka publikuar një foto ku duken së bashku dhe dedikimi është aq domethënës sa çdo nënë do e gjente veten aty.

“E vetmja gjë që ka rëndësi”, shkruan këngëtarja krahas fotos me vogëlushin Tian.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X