E planifikuar apo jo? Almeda Abazi rrëfen gjithçka mbi shtatzaninë e dytë

0 0

Misi shqiptar, tashmë e angazhuar edhe në aktrim, Almeda Abazi është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Lajmin e dha ajo vetë përmes disa fotove me bashkëshortin në Instagram.

“Bebushi numër dy po vjen. Mezi po pres të të takoj, i vogli/e vogla!”, shkroi Almeda krahas fotove.

Aktorja ka treguar gjithashtu më herët se në këtë shtatzëni nuk po ndihet aq mirë sa në shtatzaninë me Efen.

Ndërkohë ndjekësit kanë ngritur dyshime se ajo mund të jetë duke pritur binjakë, por Almeda është e sigurt që brenda saj po rritet vetëm një bebush.

Ndërsa pyetja që i bëhet më shpesh është nëse ka qenë një shtatzani e planifikuar apo jo.

“Me apo pa plan? Se mua më erdhi pa plan dhe ishte më mirë se rriten shumë shpejt.”- pyeti një ndjekëse të cilës aktorja iu përgjigj:

“Pa! Por sigurisht që shumë e lumtur dhe pse surprizë”

Edhe fëmijën e saj të dytë, Almeda do ta mësojë të flasë shqip, pasi ka treguar se gjithmonë në shtëpi flet shqip.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X