E paska mbajtur të fshehtë, modelja shqiptare bëhet nënë për herë të katërt

0 0

Zana Krasniqi është një nga bukuroshet natyrale shqiptare, që vite më parë ka ushtruar profesionin e modeles. Në kulmin e karrierës së saj, më shumë se një dekadë më parë, ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me bukurinë e saj natyrale.

Ajo ka fituar “Miss Universe Kosova” dhe më pas përfaqësoi vendin në “Miss Universe”, ku u rendit në dhjetë vajzat më të bukura të globit.

Por pas këtij bumi ajo u distancua nga vëmendja e publikut dhe iu përkushtua tërësisht familjes. Vetëm pak ditë më parë, vëmendja mediatike u rikthye sërish drejt saj, pas publikimit të disa fotove të tjera.

Ajo që kemi mësuar së fundmi përmes emisionit “Privé” dhe që vetë bukuroshja deri tani e kishte ruajtur në privatësi të plotë, është fakti që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të katërt.

I urojmë jetë të lumtur familjare, të cilës ka vendosur t’i dedikohet me kohë të plotë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X