loading

E nxori pa kapele dhe nuk di as ta mbajë, Meghan Markle kritikohet pas daljes publike me djalin 2 muajsh

0 0

Dukesha e Sussex Meghan Markle ka dalë në publik së fundmi me djalin e saj Archie, i cili është tashmë dy muajsh.

Markle është gjykuar shumë nga njerëzit në rrjetet sociale për mënyrën se si ajo e ka mbajtur në krahë djalin gjatë gjithë daljes në publik.

Kritikët thanë se dukeshja e Sussex, 37 vjeç, dukej sikur do ta rrëzonte fëmijën e saj dy muajsh, pasi nuk e ka mbajtur në krahë siç duhet.

Meghan u bashkua me Kate Middleton, 37 vjeç, dhe tre fëmijët e saj, Princi George, pesë vjeç, Princesha Charlotte, tre vjeç dhe njëvjeçari, Princi Louis, në Ditën e Bamirësisë së Mbretit.

Në një nga fotot nëna 37 vjeçare shihet se si e puth në kokë djalin e saj, por edhe për këtë gjest nuk kanë ndalur kritikat.

Disa nga komentet negative:

“Meghan duket sikur po e lëshon atë”

“Mënyra sesi po e mban Archien, e frikshme”.

“Ajo duhet t’i kishte vënë një kapele dhe t’i kishte veshur çorape fëmijës së gjorë”

“Ajo nuk është në gjendje ta mbajë fëmijën.”

“Mund t’i thoni se ajo nuk kujdeset për fëmijën e saj. Çfarë lloj nënë e mban fëmijën e saj në këtë mënyrë?”

A do te shkoni me pushime verore kete vere?

  • Jo, nuk do te shkojme (44%, 559 Votes)559
  • Po, do t'i kalojme ne Shqiperi (27%, 339 Votes)339
  • Do te shkojme, por ende nuk e kam vendosur se ku... (18%, 236 Votes)236
  • Po, do te shkojme jashte Shqiperise (11%, 144 Votes)144

Total Voters: 1,278

Loading ... Loading ...

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Gjesti fisnik i Ardit Gjebreas,...

Tëremti shkatërrimtar i 26 Nëntorit, gjunjëzoi në dhimbje jo vetëm të prekurit e drejtpërdrejtë nga kjo tragjedi, por gjithë shqiptarët kudo ndodhen. Megjithatë, këto ditë të vështira nxorën gjithashtu në...

“Zot na i dëgjo lutjet”,...

Prezantuesja televizive Alesia Bami, si shumë personazhe të tjerë publikë është solidarizuar me të prekurit nga tërmeti i mëngjesit të së martës. Për t'u ardhur në ndihmë banorëve të zonave...

Bora Zemani: Edhe pse sot...

Nëna e moderatores Bora Zemani feston sot ditëlindjen dhe kjo e fundit ka zgjedhur ta urojë me fotot nga fëmijëria e saj dhe me fjalë shumë të bukura, që mund...

Vetëm 7 vjeçe, vajza e...

Është vetëm shtatë vjeçe, por vajza e këngëtares Beyone ka fituar një çmim shumë të rëndëisshëm për kontributin që ka dhënë në këngën "Brown Skin Girl". Vokali i Blue Ivy...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X