E mbyllur në shtëpi, ja lumturia më e madhe e Eneda Tarifës/ VIDEO

0 1

Këngëtarja Eneda Tarifa na tregon sesi duken ditët e saj në shtëpi gjatë kësaj kohe izolimi, dhe janë kaq të bukura.

Mënyra sesi ajo kalon kohën me familjen nuk i ngjan aspak një karantine, por një ambienti të ngrohtë familjar, që ndoshta ka qenë shumë i nevojshëm në epokën kaq të ngarkuar sa jetojmë.

Me videon e së bijës dhe së ëmës duke luajtur piano e kënduar, Eneda na ngrohu zemrat të gjithëve.

“Tani a ka lumturi më të madhe ? Më thoni ju mua… Aria luan piano dhe nëna këndon këngën “Atdheu”. #unërrinështëpi”, – ka shkruar këngëtarja Eneda Tarifa.


  1. E mbyllur në shtëpi, ja lumturia më e madhe e Eneda Tarifës/ VIDEO – Pergrate

    […] Këngëtarja Eneda Tarifa na tregon sesi duken ditët e saj në shtëpi gjatë kësaj kohe izolimi, dhe janë kaq të bukura. Per ta lexuarte plote, klikoni ketu. […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Nga sot shërbëtor i 3...

Aktori i humorit dhe kryebashkiaku i Kolonjës është bëë sot baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e dytë të çifitt, duke e bërë...

Djali i Olta Gixharit mbushi...

Në datën 22 të muajit të kaluar, aktorja shqiptare Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilit i...

Ja çfarë i bën Ajka...

Kush ka vajza botën ka! Të gjithë prindërit e vajzave e veçanërisht baballarët e kuptojnë këtë lidhje të veçantë, sepse vajzat për nga natyra janë më të përkëdhelura, ledhatohen, bëjnë...

Sakrificat e bamirësisë, Emina Çunmulaj:...

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare e pasarelave botërore, është një nga vajzat më të bukura e me të pasura të shoëbizit shqiptar, por edhe atij ndërkombëtar. Por, me gjithë jetën luksoze,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X