E mbani mend Noçen? Së shpejti do të bëhet nënë/ FOTO

0 0

Të gjithë e kujtojnë Noçen e edicionit të parë të Big Brother, një vajzë shumë të guximshme e moderne për kohën. Ajo tërhoqi vëmendjen e gjithë  publikut gjatë qëndrimit të saj në Big Brother, falë natyrës së çiltër por edhe lirshmërisë në të folur, të veshur e të vepruar.

Tashmë që ka kaluar mbi një dekadë nga ajo kohë, jeta e Najada Konomit, ose siç e thërrisnin Noçes, ka ndryshuar shumë.

Që nga dalja nga spektakli ajo është tërhequr nga pjesa mediatike dhe tashmë po shijon një nga periudhat më të bukura të jetës së saj. Noçja dhe partneri janë në pritje të një fëmije, ndërsa në foto duke barku i rrumbullakosur i saj.

nocja shtatzane

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X