E martuar me një miliarder, por Emina Cunmulaj mëson vajzën si të shkulë qepë nga toka

0 0

Ajo është një nga modelet më të pëlqyera dhe më të ndjekura shqiptare, por edhe pse prej kohësh jeton në SHBA dhe është martuar me një miliarder, vazhdon të jetë po aq e thjeshtë sa dikur.

Emina Cunmulaj është kthyer disa ditë më parë në vendlindjen e saj në Mal të Zi, për të kaluar kohë me të atin, duke marrë me vete edhe vajzat e vogla.

Ajo ka treguar se një nga punët që bën me kënaqësinë më të madhe është mbledhja dhe pastrimi i qepëve të njoma. Emina ka publikuar në ‘Instagram’ një foto në të cilën shihet përkrah babait të saj e ulur në një lëndinë duke pastruar qepët e njoma. “Jeta e thjeshtë. Me babain tim duke zgjedhur dhe pastruar qepët e njoma për të bërë lakror, që është ‘quiche’ shqiptare”, ka shkruar Emina bashkangjitur fotos së saj.

Ajo ka postuar edhe në ‘Instastory’ një video, në të cilën shihet duke mësuar vajzën e madhe, Ella, se si të shkulë qepët nga toka.

Në fakt gjithnjë e më shumë këshillohet që fëmijët e vegjël të mësohen për të mbjellë bimë qoftë edhe pranë kopështit në shtëpi, pasi kjo rrit kreativitetin e tyre dhe i lidh ata me natyrën.

1-10

2-9 (1)

3-8
eminacunmulaj_56675381_440085330091873_7421403794922590408_n
Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X