E kritikojnë për rolin si baba, miku mbron princin Harry

0 0

Njerëzit mund të jenë shumë të paqëndrueshëm. Në një moment ata e lavdërojnë Princin Harry për mënyrën se si po kryen detyrat si prind dhe nga ana tjetër po tregohen të ashpër me të.

Javën e kaluar, babai i ri u nis në Romë për ISPA-në e Sentebale 2019 Handa Polo, një ngjarje për mbledhjen e fondeve për të mbështetur njerëzit e prekur nga HIV në Afrikën jugore. Për këtë udhëtim, dukës së Sussex-it iu desh të linte dukeshën Meghan Markle dhe djalin e trye të porsalindur vetëm, për pak kohë.

Dhe njerëzit nuk kanë ngurruar ta kritikojnë.

Për fat të mirë, miku i tij, sportisti Ignacio Figueras ka mbrojtur princin Harry. Gjatë një interviste atë e pyetën lidhur me çështjen në fjalë duke i thënë se jo të gjithë baballarët largohen nga fëmijët siç bëri Harry. Por miku i tij iu përgjigj “Ky është vetëm një supozim juaji. Edhe unë jam baba i katër fëmijëve, por kur më thërret detyra duhet të largohem”.

“Ai është një baba i mrekullueshëm. Jam shumë i impresionuar”,- ka vazhduar më tej ai.

Lexo edhe: Meghan Markle kopjon Kylie Jenner? Dukesha publikon foton me te birin

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X