E konfirmon me këtë foto, Fatma Methasani është në pritje të ëmbël

0 0

Prej kohësh në media qarkullonte lajmi se moderatojra Fatma Methasani ishte në pritje të fëmijës së saj të parë, por as ajo as partneri nuk e kanë pohuar, as mohuar lajmin…

Epo deri sot.

Moderatorja ka vendosur që tashmë të ndajë me gjithë ndjekësit e saj në Instagram lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël, përmes një fotoje me partnerin e saj dhe në dorë mban foton e ekos së bebit.

Fotoja është shoqëruar edhe me një thënie mjaft të bukur:

“Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajtur në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë!”.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X