E ka të ndaluar për shkak të shtazanisë, ja çfarë i mungon Olta Bokës

0 0

Këngëtarja Olta Boka është në ditët e fundit të shtatzanisë, pasi nga momenti në moment pritet të vijë në jetë vajza e saj e parë.

Duke pritur nga çasti në çast momentin final, Olta e ka të pamundur të shkojë këto ditë në plazh.

Sigurisht që këto ditë të nxehta po ia ndjen mungesën plazhit, madje aq shumë duket se i mungon kjo atmosferë, saqë e ka krijuar vetë në shtëpi.

Olta ka vendosur në ekranin e televizorit një pamje bregdeti, teksa në sfond dëgjohen zhurmë dallgësh. Ajo ka marrë edhe aksesorët e plazhit pranë dhe gjithçka duket si në kohën e pushimeve.

“Ndërkohë në një verë paralele unë jam duke shikuar plazhin, diellin, kripën dhe ndonjë coctail.”-shkruan këngëtarja krahas postimit.

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X