E frikshme në Greqi, shqiptari i vë flakën gruas brenda në shtëpi

0 0

Një shqiptar raportohet t’i ketë vënë flakën gruas në Kalamata të Greqisë. Sipas mediave greke, shtetasi shqiptar i ka vënë flakën gruas së tij skenë kjo që ka alarmuar edhe fqinjët përreth. Mendohet se skena e frikshme ka ndodhur në një banesë në kohën kur dy fëmijët e çiftit nuk kanë qenë aty. Gruaja e shqiptarit ka shpërthyer në britma dhe kjo ka bërë që fqinjët të alarmuar të njoftojnë menjëherë policinë, e cila ka nisur hetimet pa humbur kohë.

Fqinjët e çifti shqiptar kanë pohuar se në shtëpinë e tyre dëgjonin shpesh zëra dhe të bërtitura. Dyshohet se shkak për krimin makabër është bërë xhelozia. Pas ngjarjes horror, të dy janë  dërguar në spital, ndërsa gruaja ka marrë plagë të shumta dhe është në gjendje të rëndë për jetën. Fëmijët e çiftit që jetonte prej vitesh ne Greqi, 18 dhe 16 vjeç, për fat të mirë nuk kanë  qenë në shtëpi në momentin e tmerrit.

Lexo më shumë: Shenjat që tregojnë se burri juaj nuk mund të jetojë pa ju

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X