E diela në shtëpinë e Aurela Gaçes/ VIDEO

0 0

Pas netëve të ngjeshura me muzikë live në clubet e kryeqytetit dhe jo vetëm, ditën e diel, si pjesa më e madhe e prindërve edhe këngëtarja Aurela Gaçe zgjedh që sa herë të ketë mundësi ta kalojë me familjen, me dy vajzat e saj të dashura Grace dhe Abigail.

Ajo ka postuar një video ku dy motrat duken duke kërcyer muzikë rock dhe Aurela shpjegon se askush nuk i ka mësuar të bëjnë diçka të tillë, por ato e ndiejnë muzikën e për këtë aryse reagojnë ndaj saj. E vetmja gjë që Aurela tregon se bën është që vendos rryma të ndryshme muzikore, ndërsa vajzat janë ato që kërcejnë me këngët që pëlqejnë më shumë.

Më vonë thotë këngëtarja, do të kërcejnë pogonishte.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X