E bija mbush dy vjeçe, urimi i futbollistit

0 0

Për futbollistin shqiptar Granit Xhaka, sot është një ditë shumë e rëndësishme. Vajza e tij Ayana feston dy vjetorin e lindjes dhe i ati i ka bërë një urim mjaft të bukur e emocionues.

Vajza e Granit Xhakës, Ayana, feston sot dy vjetorin dhe nuk mund të mungonte një urim nga ylli i futbollit me origjinë shqiptare.

Gëzuar ditëlindjen engjëlli im i bukur. Ende nuk mund ta besoj se je 2 vjeçe tashmë. Jam mëse i bekuar që kam vajzën më të mirë bashkë me motrën tënde të vogël. Kjo është gjithçka që një baba kërkon. Do jem pranë teje gjithmonë. Të DUA”, – shkruan ai. 

Në prill të këtij viti, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të dytë, të një vajze që e quajtën Laneya.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Më risolle besimin”, Dielli i...

Koha ka fluturuar shpejt dhe është bërë një vit që kur Arbana solli në jetë djalin e saj të dytë, që e pagësoi me emrin Diell. Vogëlushi sot mbush një...

“Kush është i realizuar nuk...

Videoja e vogëlushes Liana që merr pjesë në një konkurs kërcimi dhe komentohet për peshën trupore, nuk ka kaluar pa u bënë re nga shumë personazhe publikë. Ndër ta, ka...

Problemet e shëndetit mendor, këngëtarja...

Dita e diel ishte Dita Botërore e Shëndetit Mendor dhe shumë nisma janë ndërmarrrë me rastin e kësaj dite për të ndihmuar të gjithë personat e prekur nga sëmundje të...

Dasara Karasiksaj: Ajo që dua...

Gazetarja e njohur Dasara Karaiskaj ka qenë e ftuar sot në një intervistë me vajzën e saj Klarisën. Në një bisedë të ngrohtë, ndër të tjera atë e pyetën se...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X