E bija ka ditëlindjen, Julian Deda: Këtu çarmatosem/ FOTO

0 0

 

Aktori i humorit Julian Deda feston sot ditëlindjen e së bijës Dhe përmes faqes së tij të Instagramit ka bërë një urim publik shumë të ndjerë për të.

Ai është shprehur siç nuk jemi mësuar ta shohim, pasi gjithmonë e karakterizon humori e batutat, por përpara të bijës ka nxjerrë anën e tij të dobët, dhembshurinë prindërore.

“Këtu çarmatosem. Përqafimi me ty, më jep ndjesinë më të bukur në botë, atë ndjesi, për të cilën çdo prind frymon. Të dua shumë Reina Mia. U bëfsh 100 vjeçe zemra ime”, – ka shkruar Juli.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X