loading

E bija e mbretit, Zaimina dedikim emocionues për bashkëshortin dhe të bijën/ FOTO

0 0

 

Zaimina Vasjari është një nga vajzat e njohura më aktive në rrjetet sociale. Ajo e përdor Instagramin për të reklaumuar bizneset e saj, por shpesh bën edhe postime nga jeta e saj e përditshme me të bijën.

Sot, si rrallëherë, pjesë e psotimeve të saj është bërë edhe bashkëshorti Klodiani, përmes një dedikimi të ndjerë për të dhe vajzën e tyre.

“E bija e mbretit. Një baba mban dorën e së bijës për pak kohë, por zemrën e saj përgjithmonë”,-ka shkruar vajza e bukur e ekranit në foton në fjalë.

ZAIMINA

Posted in Uncategorized

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Ja pse data juaj e...

Mjekët e llogaritin datën e lindjes duke ditur ciklin tuaj të fundit menstrual. Zyrtarisht, ata llogaritin 40 javët e shtatzënisë nga perioda e fundit. Regjistrimet tuaja për vazhdimin e shtatzanisë...

7 arsyet pse marrëdhëniet më...

Ideja për t'u martuar na bën pak të emocionuar dhe sjell një buzëqeshje në fytyrën tonë. Të jetosh së bashku me dikë që e do përgjithmonë duket e përsosur, por...

Të përzierat në shtatëzani: përdorni...

Përveç ilaçeve, për format e buta të ndjesisë për të vjellë mund të përdorni xhinxherin ose akupresurën duke përdorur byzylykë specifikë. Pse xhinxher? Karakteristikat anti përzierje të xhinxherit, një bimë...

Artikull i Sponsorizuar/ NIFTY| Kontrollet...

3-8 javë: Kjo është periudha kur kryesisht gratë e kanë bërë testin e shtatzënisë që ka treguar plusin magjik apo dy vijat. Është çasti i duhur që t'i telefononi gjinekologut...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X