X

Kryesore

E bija e mbretit, Zaimina dedikim emocionues për bashkëshortin dhe të bijën/ FOTO

 

Zaimina Vasjari është një nga vajzat e njohura më aktive në rrjetet sociale. Ajo e përdor Instagramin për të reklaumuar bizneset e saj, por shpesh bën edhe postime nga jeta e saj e përditshme me të bijën.

Sot, si rrallëherë, pjesë e psotimeve të saj është bërë edhe bashkëshorti Klodiani, përmes një dedikimi të ndjerë për të dhe vajzën e tyre.

“E bija e mbretit. Një baba mban dorën e së bijës për pak kohë, por zemrën e saj përgjithmonë”,-ka shkruar vajza e bukur e ekranit në foton në fjalë.

ZAIMINA

Comments

comments

Me shume ne: slider, ViP
bora zemani me arborin
“Ti je familje”, dedikimi emocionues i Arborit për mami Borën/ VIDEO

Arbori është  padyshim dashuria më e madhe e moderatores Bora Zemani dhe vogëlushi ka filluar t'ja shprehë shumë bukur dashurinë...

Close