“Drita e syve të mi”, Mozzik shfaqet me vajzën pa Loredanën

0 0

Këngëtari Gramoz Aliu i njohur ndryshe si Mozzik  padyshim di si të bëjë për vete fansat e tij. Pavarësisht impenjimeve në koncerte apo edhe me klipet e tij më të fundit, ai gjen kohë edhe për vajzën e tij të vogël, Hana.

Edhe pse në sytë e publikut marëdhënia e tij me bashkëshorten e tij,  Loredana është zbehur dhe nuk shihen më pranë njëri tjetrit, këngëtari është edhe një baba i dedikuar. Në rrjetin social Instagram, ai shfaqet  shumë i lumtur me Hanan, e cila është thuajse një vjeç.

 

View this post on Instagram

 

Drita e syve , vajza ime Hana 💚

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

“Drita e syve, vajza  ime Hana”, shkruan Mozzik. Një foto që ka marrë mijëra pëlqime në rrjete sociale ku nuk mungon dhe komenti i xhaxhait të Hanas, reperi Getinjo.

“Dashunia e familes”-shkruan ai.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Kukulla për fëmijë, 6 sugjerime...

Më poshtë kemi përgatitur një listë me gjashtë flimat vizatimorë më të përshtatshëm e të bukur për t'i parë fëmijët tuaj gjatë periudhave të festave e pse jo edhe natën...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X