Dorë për dore me djalin, videoja që do ju zbukurojë ditën / VIDEO

0 0

Ajo është një modele shumë e suksesshme që ndan karrierën e saj mes Shqipërisë, Europës e Shteteve të Bashkuara dhe për këtë arsye i duhet të udhëtojë shumë shpesh mes këtij trekëndëshi.

Mes shumë gjërave të bukura që ka puna e saj dhe udhëtimet, Adrola Dushi gjithmonë ka përmendur një peng të madh të sajin, që është distanca me të birin 5-vjeçar Troin.

Për këtë aryse, momentet kur ata janë bashkë në Shqipëri apo Amerikë janë shumë të çmuara dhe përpiqet t’i shfrytëzojë në maksimum.

Një ndër to është kjo video e bukur, ku nënë e bir mbajnë shtrënguar dorën e njëri-tjetrit.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X