Doja te abortoja princeshen qe kam sot ne duar!

0 0
Doja ta ndaja me ju historine time. Kur mora vesh qe isha shtatzene ishte nje goditje psikologjike e rende per mua sepse ishte surprize. Une ne ate kohe isha e fejuar dhe vetem 19 vjec. Mu erresuan syte, qaja nuk mendoja me qartesi dhe doja te beja gabimin me te madh te jetes time duke abortuar. Nuk i tregova asnjerit por u nisa drejt nje laboratori privat per te bere analizen per konfirmim. Ajo me konfirmoi dhe me tha te kem kujdes sepse ne rast se e humbja beben sdo kisha me femije kurre ne jeten time ( me genjeu sepse e kishte kuptuar nga nervozizmi im ). Falenderoj zotin qe sbera gafen me te madhe dhe reagova ne kohe. Mblodha veten thashe mallkuar qofte mentaliteti apo fjalet e njerzve, une do vazhdoj perpara. I tregova per bebin bashkeshortit. Ai u lumturua pa mase dhe caktuam daten e marteses. Isha 5 muajshe kur u martova, barku sme dukej fare isha me lumtura!
Vetem familjet e dinin per shatzanine time dhe pas marteses te gjithe u habiten.
Sot jam nje mami shume e lumtur dhe kam nje princeshe 5 muajshe dhe cmendem per te.
Nje mesazh per te gjithe femrat: mos ta mendojne kurre fjalen abort, do ishte njesoj sikur te vrisnit veten tuaj.
T’i keni me jete femijet.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

8 fakte befasuese për motrat...

Ka disa studime që shpjegojnë lidhjen mes motrave e vëllezërve në familje si dhe ndikimin indirekt që kanë ata në formimin dhe të ardhmen e njëri-tjetrit. Vëllezërit e motrat kalojnë...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X