“Doja lindje natyrale por s’ishte e lehtë”, Almeda rrëfen momentet kur solli në jetë djalin

0 0

Shtatzënia e Almeda Abazit është komentuar gjatë nga mediat rozë.

Ka pak muaj që ish-missi shqiptar është bërë nënë dhe këtë moment po e shijon shumë së bashku me bashkëshortin e saj Tolgahan.

Së fundmi ajo ka dhënë një intervistë për revistën turke “Magazin D” ku ka treguar se procesi i lindjes së djalit Efehan, nuk ka qenë aq i lehtë.

Modelja ka rrëfyer se ka bërë lindje natyrale shumë të vështirë që i ka zgjatur plot 15 orë.

“Nëna më këshilloi të bëj lindje natyrale pasi që kështu do të përjetoja ndjesinë e të bërit nënë. Kështu që djalin e solla pa marrë injeksione. Por, krejt procedura zgjati rreth 15 orë dhe ishte shumë e vështirë”, është shprehur ajo.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Të don nana dhe babi...

Zëri, vogëlushi i Gjikos dhe Elitës feston sot ditëlindjen e ti jtë parë. Ka qenë moderatorja Elita Rudi që ka njoftuar ndjesit për ditën e shënuar të familjes përmes një...

Djali i këngëtares mendon se...

Askush më shumë se vetë fëmija juaj nuk mund t'ju mbajë të përulur. Carrie Underwood mund të jetë një këngëtare me famë botërore mahnitëse dhe jashtëzakonisht e talentuar, por për...

Shëtitja e parë e Amelisë...

Dy vogëlushët e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit, vajza Ameli dhe i porsalinduri i familjes Duami, kanë bërë sot shëtitjen e parë së bashku. Edhe pse është vetë shumë e...

Mirëmëngjes nga Elisa Spiropali dhe...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlsamenitn, Elisa Spiropali prej pak ditësh është bërë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë djalin e saj Krenin, duke i dhuruar...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X