Do më shumë Kroin apo Xhoelin? Përgjigjja emocionuese dhe shumë fisnike e Bietës

0 0

Moderatorja Bieta Sulo është shumë e dashur dhe e vlerësuar nga publiku, jo vetëm për kalimin e orëve të këndshme të pasdites, por gjithashtu për momentet që ajo ndan nga jeta familjare, bashkëshortore, mëmësia etj.

Por, Bieta ka ditur të fitojë zemrat e publikut, edhe për një vlerë tjetër që ka përcjellë përmes ekranit e rrjeteve sociale, për marrëdhënien aq të bukur që ka me vajzën e bashkëshortit të saj, Alban Dudushit, Xhoelin.

E ftuar në programin e dy vëllezërve binjakë Donald e Romeo në Vizion Plus, Bieta u pyet me humor se kujt do t’ja jepte pjesën më të madhe të gjelit të detit për Vitin e Ri: Xhoelit apo Kroit. Pa u menduar gjatë, Bieta tha se do ja jepte Xhoelit.

Më pas, përtej humorit, vëllezërit e kanë pyetur Bietën rreth kësaj marrëdhënie dhe dashurisë që ndjen për secilin, për Kroin e për vajzën e Albanit.

Me shumë sinqeritet dhe pa hipokrizi, Bieta tha se i do të dy shumë, por shpjegoi se Kroi është fëmija që ka lindur vetë dhe në këtë kuptim ka diferencë në ndjesinë mes të dyve. Gjithsesi ajo shtoi se dashuria për të dy është e pafundme dhe sa herë duhet të shkojnë diku ose të prenotojnë ndonjë vend, ajo shprehet se do të jetë me Albanin dhe dy fëmijët.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X