Djali mbushi një vjeç, Miriami publikon këngën dedikim për të

0 0

Të gjithë e adhurojnë marrëdhënien perfekte të këngëtarëve Alban Skënderaj e Miriam Cani dhe mbi të gjitha familjen e bukur që ata kanë krijuar me dy vogëlushët Ameli dhe Duam.

Sot, djali i tyre Duam feston ditëlindjen e tij të parë dhe Mirami nuk mund t’i bënte dhuratë më të bukur në këtë ditë kaq të rëndësishme.

Ajo i ka dedikuar një këngë të birit dhe ka zgjedhur pikërisht ditëlindjen si ditën e publikimit të këngës me fjalë dashurie të një nëne për fëmijën. Pjesë e këtij projekti muzikor ka qenë edhe Albani, i cili ka shkruar tekstin e këngës me titull “Sa shumë të dua”.

“Gëzuar ditëlindjen tënde të parë dashuria ime.
Këtë këngë të thjeshtë por të sinqertë mami e këndoi me shumë dashuri.
Një dhuratë me tinguj zemre për ty.
Të dua Duam ❤️” – shkruan Miriami në postimin e saj në Instagram.

Ju ftojmë të dëgjoni dedikimin e këngëtares për djalin e saj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X