Djali mbushi një vjeç, dedikimi prekës i reperes

0 0

Djali i reperes, Iggy Azalea ka festuar 1-vjetorin e lindjes. Me rastin e ditëlindjes së parë të të birit, artistja ka publikuar disa foto në Instagram, të cilat i ka shoqëruar me bëri një dedikim mjaft emocionues.

“Gëzuar ditëlindjen e parë personit tim të preferuar në të gjithë universin. Unë kurrë nuk kam menduar se mund të dua diçka ose dikë kaq shumë. Onyx je një gëzim. Lumturia jote është lumturia ime”, – shkruan Iggy krahas fotove.

Ajo tregoi gjithashtu në rrjetet sociale se ka planifikuar një festë njëjavore për këtë përvjetor të parë të vogëlushit.

Iggy Azalea u bë nënë për herë të parë në moshën 30-vjeçare dhe u nda nga babai i djalit disa muaj pas lindjes.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X