“Djali ilaç për plagët e shpirtit tim”, Maya rrëfen mëmësinë

0 0

Ditën e djeshme, këngëtarja Maya ishte e ftuar sot në programin “E Diell”, ku ndër të tjera foli edhe për rolin e saj si nëna e vogëlushit Jonas.

Ajo rrëfeu se ka pasur një periudhë kur ka qenë një nënë disi “e fiksuar” dhe se deri në momentin kur djali bëri 6-muajsh, e ka pasur problem kontaktin e tij me njerëzit e tjerë, për arsye se djali i saj nuk ishte vaksinuar ende.

“Deri 6-muajsh nuk doja të ma preknin djalin”, u shpreh Maya.

Ajo tha gjithashtu se ardhja në jetë e djalit i ka shërbyer si ilaç për plagët që ka marrë së fundmi. Kujtojmë se para lindjes së djalit, këngëtarja e muzikës popullore brenda një kohe të shkrutër humbi tre nejrësit e saj më të dashur, prindërit dhe vëllain.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Drita e nanës, lumturi e...

Në muajin shkurt të vitit që lamë pas, jeta e moderatores Elita Rudi dhe këngëtarit Gjiko ndryshoi rrënjësisht nga ardhja në jetë e fëmijës së tyre të parë, të cilit...

Fotografohet dukesha me djalin në...

Pas largimit nga pallati mbretëror, Meghan Markle po shijon një jetë normale, të thjeshtë jashtë protokolleve zyrtarë, me të birin e saj Archie. Megjithatë, ata nuk u kanë shpëtuar objektvit...

Bëhet nënë për herë të...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali, na ka dhënë sot lajmin më të bukur të ditës. Ajo është bërë nënë për herë të dytë. Spiropali ka postuar...

“Ishte aq e mirë sa...

Pak ditë më parë, dy këngëtarët shumë të dashur të publikut, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë, të vogëlushit Duam. Pas qëndrimit të nevojshëm...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X