Djali i Majkut bën dy vjeç, urimi i këngëtarit: Je mishi im, je gjaku im!

0 0

Djali i këngëtarit të suksesshëm të muzikës rep, Majk feston sot ditëlindjen e tij të dytë. Këngëtari i ka bërë një urim shumë të ndjerë vogëlushit Roan, duke u shprehur më i lumtur se kurrë lidhur me faktin që i biri po rritet nga dita në ditë.

“Çdo sen që ko me arrit në jet, ko me bo veç me të pa ty të lumtur, ti je mishi jem, ti je gjaku jem, ti je krijesa ma e bukur. Urime ditëlindja e 2 ❤️ e babit. Zoti të bekoftë!”- ka shkruanr Majk në fotot me të birin.

Kujtojmë se prindërit e Roanit, këngëtari Majk dhe bukuroshja Majlinda Zeka, nuk janë më bashkë, megjithatë të dy janë prindër të përkushtuar për të birin.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X