Djali i Almedës u bë dy vjeç, urimet e prindërve për të

0 1

Djali i bukuroshes shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit turk Tolgahan Sayisman, Efehan, festoi dje 2-vjetorin e lindjes. Ata kanë organizuar një festë speciale në shtëpinë e tyre me rastin e ditës së rëndësishme për vogëlushin.

Sigurisht, nuk kanë munguar as fotot dhe urimet e çiftit për djalin.

“Gëzuar ditëlindjen djali im i çmuar! Ti je i dashur për ne, sot, nesër dhe gjithmonë”, ka shkruar Almeda përkrah fotos ku kanë dalë të tre si familje.

Ndërsa Tolgahan shkruan:“Gëzuar ditëlindjen, jam i lumtur që të kam djali im i dashur. Të dhëntë Zoti shumë vite jetë me shëndet dhe paqe”.

Çifti i dashur për publikun është në pritje të fëmijës së dytë, që mund të vijë në jetë nga momenti në moment. Almeda është javët e fundit të shattzanisë, përpara se të sjellë në jetë vajzënm të cilën kanë treguar se do ta quajnë Alina.

Kujtojmë se gjatë periudhës së shtatzanisë, Almeda kaloi disa vështirësi, pasi gjithë familja u prek nga Covid 19.


  1. I paemër

    Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X