Djali feston ditëlindjen, Visjani ka këtë urim/ FOTO

0 0

Dy vite më parë, aktori i dashur i humorit, Visjan Ukcenaj, u bë baba për herë të parë dhe sot vogëlushi i tij ka mbushur plot dy vjeç.

Në postime në rrjetet sociale si dhe gjatë daljeve publike, Visjani ka treguar shpesh se është tepër i lidhur me të birin, madje i ka dedikuar atij edhe një këngë të veçantë pas lindjes.

Këtë ditë të veçantë, aktori ka zgjedhur fjalët më të ncjerë që një baba mund t’i drejtojë të birit ditën e lindjes.

“Gëzuar Ditëlindjen Zemra e Babit. Zoti të Bekoftë  #divin#2vjeç”- janë fjalët e tij krahas fotos së Divinit të vogël.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Anna Gjebrea përfaqëson Shqipërinë në...

Anna Gjebrea vogëlushja e talentuar në muzikë e kërcim, vajza e kantautorit të njohur Ardit Gjebrea, është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH. Ajo do të përfaqësojë vendin...

Si u rikthye kaq shpejt...

Gjashtë muaj më parë, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero u bënë prindër për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen që i vunë emrin Nina. Çifti i showbizit...

Humbën fëmijën e tyre të...

Çifti shumë i njohur dhe i dashur modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë shumë shpej. Modelja pësoi...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X