Ditëlindja e Kroit ribën bashkë katër gjyshërit, festa për vogëlushin

0 0

Dita e sotme nuk mund të niste më bukur pr familjen e gazetarëve Alban Dudushi dhe Bieta Sulo. Në familjen e tyre ka pasur festë me rastin e ditëlindjes së djalit të shtëpisë Kroi Art. Vogëlushi mbush sot katër vjeç dhe gjithë të afërmit janë munduar t’ja zbukurojnë sa më shumë ditën e lindjes.

Bieta ka publikuar një video këtë mëngjes, kur tregon se për herë të parë që nga nisja e pandemisë të katërt gjyshërit e Kroit janë bërë bashkë, e me ta edhe familjarë të tjerë të afërt për të qenë prezentë në momentin e fikes së qiririt që mban numrin katër.

Në video shihen gjyshërit, motra e madhe e Kroit, tezja e tij me vajzën e saj të vogël dhe të tjerë familjarë të tyre.

“Me këtë surprizë u zgjuam sot…

4 vjetori i Kroit i bëri më në fund bashkë të 4 gjyshërit (pasi dy e kaluan dhe 2 u vaksinuan) Me sykat mbyllur shkuam lart dhe i gjetëm familjarët më të afërt e të dashur të mbledhur rreth tortës me Paw patrol squad të cilën kishim kaq ditë që e prisnim…” shkruan Bieta krahas videos.

https://www.instagram.com/p/COzjpergT7S/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X