Pernenat 26 Prill, 2020 74

zorra

djali im esht 1vjeçë dhe ka problem me zorr trash smun të kryj nevoj edhe kur ekryn e kryn me fyshta si vaj për zorr dhe shum të fort kokrra kokrra , e ushqej me qumsht vita të kosoves dhe pem e perime patate t ombel avokado brokoli por nuk funksionon qa m sygjeroni të veproj se jam shum në merak ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X