Pernenat 6 Prill, 2021 0

Zhvillimi i femijes 2 vjec

Pershendetje nena djali im 2 vjet e 2 muaj vetem kaka thot sa mson e harron mirpo kur do qumsht a uj e merr shishen dhe qumshtin mi bje, a ka ndonjera qe i ka fol femija pa terapi…Suksese dhe shendet…

  1. Logopede Aurora Lushej

    Përshëndetje dhe uroj të jeni mire! Unë nuk jam prind por jam profesioniste e fushës prej 8 vitesh. Vëzhgo përtej fjalëve, pra mos u fokuso tek numri if jalëve por shiko si është i kuptuari i fëmijës tuaj: i zbaton ato që i kërkoni, arrin të kthejë përgjigje me gjeste kur ju i thoni dicka prsh. kur e pyesni “Cfarë do?” ai tregon me gisht atë që do. Nëse nuk arrin të komunikojë as me gjeste, ju lutem konsultohuni nga afër me logoped. Gjithë të mirat dhe suksese!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X