Pernenat 15 Prill, 2021 0

Zhvillimi i femijes 19 muajsh

Pershendetje nena .
Ju lutem nese keni mundesi te me ndihmoni me emrin e ndonje doktori ortoped ne tirane, qe te jete i zoti ne kete fushe.sepse spo e kuptoj cfare me ka femija
.sepse kam femijen 19 muajsh akoma nuk me ecen.vetem nese e mbaj per dore.jam ne merak shum te madh eko qe i bera 2 muajsh atehere i doli mire .edhe nga ekspriencat e juaja me thoni dicka femija tani spo me thote asnje fjale.
Pati thene ma-ma,ba-ba. Alo hajde. Tani asgje .keshtu kupton kur e therret kthen koken.por me gisht nuk tregon.
P.sh i them ku eshte tv kthen koken nga tv dhe qesh ,edhe jasht i them ku jan kalamajt ku eshte topi ai vetem qesh dhe terheq te iki aty por me gisht nuk tregon .jam ne nje merak te jashte zakonshem .sdi ca te bej e ku te shkoj nga tja nis.ju lutem me ndihmoni me ndonje sugjerim .i pacit mire bebushat.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X