Pernenat 31 Dhjetor, 2020 1983

Zhvillimi i bebit

Jam 26 vjeqare dhe kam shtatzanin e pare, para 3 jave isha ne kontroll dhe mjeku me tha je 4 jave shtatzene, sot isha perseri tek mjeku per kontrolle ne javen e 7 , me tha qe femija nuk po zhvillohet dhe nuk po shohim zemren e bebes ndersa placenta ishte rritur, ju lutem a i ka ndodhe keshtu dikujt dhe a duhet te bej abortim menjhere apo te pres edhe pak ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X