Pernenat 2 Gusht, 2019 389

Zemra

Mirmbrema nena te dashura jam shtatzan per her te par jam ne javen e 12 +3 dit problemi im esht stomaku kam djegie te temershme nuk ha dot gje sidomos ne muajin e par plasa as gjum nuk flija kam ber kontrolle me ka dhen doktoresha ca kokra po pa rezultat kam provuar limon sod cdo gje Po prap e njejta gje spo mundem me nuk ha dot kam uri Po smund te ha asgje sme pranon stomaku gje sa ha pastaj filloj nxjer dhe behem keq vec thartira same djeg fyti e stomaku shum nga eksperjencat tuaja qa keni perdor e a mund te pi ranital koker apo jo me falni qe u zgjata Po jam keq shum ju bekofte zoti me gjith bebat🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X