Pernenat 6 Korrik, 2019 845

Zemra e bebit ka ekstra sistole. Çfare duhet te di?

Pershendetje
Sot bera ultrazerin dhe mjeku me tha qe zemra e bebes ka extrasistole dhe me caktoj kohe perseri pas dy javesh desha te di cfare jane sepse une nuk e kuptoj anglishten mire


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X