Pernenat 20 Janar, 2021 173

Vonese e ciklit

Pershendetje! Jam 20 vjec dhe ne dhjetor i kam pasur periodat ne daten 12. Jam ne nje lidhje dhe kam pas marrdhenie seksuale te rregullta eshte 19 sot dhe sme ka ardh cikli akoma bera testin dhe foli negativ.
Mund te kem vones te ciklit apo mos ndoshta shtatezani. Ju lutem me kthwni nje pergjigje
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X